Вибрані фільтри

Мотошини

Фільтрувати за:

відкрити фільтри

Індекс

Ціна

до

Марка


Показати все

Продавець


Показати все

Додатково

Конструкція

Результати тестів

до

Цінова категорія


Мотошини. Вибір і догляд

Хочете купити мотошини, ідеально підходять під типорозмір вашого мотоцикла? Чи не бажаєте переплачувати за бренд або посередництво? Думаєте про те, як збільшити прохідність і продовжити життя мотогуми? Тоді вам необхідно навчитися не тільки правильно вибирати, але і грамотно доглядати за покришками для мотоцикла.

Перш, ніж купити Моторезину, необхідно визначитися з наступними критеріями:

  • параметри конкретного мотоцикла, його їздові якості,
  • передбачувані маршрути і цілі пересування,
  • середні ціни на мотошини різних брендів.

Моторезина. Типологія

Шини для мотоцикла діляться на три групи в залежності від характеру їх подальшого використання:

Спортивні мотошини. Призначені для швидкісного пересування по рівній поверхні. Тут зчеплення з дорогою досягається за рахунок нагрівання еластичних покришок, тому малюнок протекторів має мінімальну рельєфність. Така гума на мотоцикл буде оптимальною, якщо водій бере участь в гонках, або планує пересуватися без нічого по рівних європейських трасах.

Моторезина ендуро-стріт. Ці шини для мотоцикла виготовляються зі спеціального каучуку і мають рельєфним малюнком протектора, де межі узору знаходяться під різним кутом один до одного. Дані мото шини забезпечують чудову керованість двоколісного транспорту на бездоріжжі і здатні забезпечити хороше зчеплення навіть при пересуванні по камінню, піску або глині. Ендуро-стріт - оптимальний варіант для регулярних поїздок за місто.

Дорожньо-туристичні мотошини. Така гума виготовляється з посиленим запасом міцності. Малюнок на ній, незалежно від виробника, має спеціальні глибокі ямки для відводу вологи і бруду з плями контакту. Туристична гума на мотоцикл витримує велику вагу і непогано поводиться навіть на бездоріжжі, за умови помірної швидкості. Оптимальний варіант для довгих подорожей з пасажиром і багажем.

Як купити моторезину без переплати

Останнім часом все більшої популярності набувають інтернет-магазини моторезини, де можна купити мотошини практично за ціною виробників. Однак такий спосіб вимагає чималих витрат в плані часу для вивчення і аналізу пропозицій на різних ресурсах. Існує рішення, яке допоможе заощадити як гроші, так і час. Для цього варто використовувати сервіси, які автоматично вибирають кращий за ціною варіант. Для отримання результату на нашому сайті досить буде ввести потрібні параметри покришок для мотоцикла, і можна порівнювати ціни різних виробників.

Як продовжити життя моторезини

При грамотному догляді мотошини можуть прослужити в кілька разів довше гарантійного терміну. Для того щоб досягти такого результату, їм необхідний грамотний догляд.

Накачування. Багато хто вважає, що збільшивши тиск всередині мото шини до максимуму, можна забезпечити її міцність. Насправді, таким чином досягається прямо протилежний ефект. Це ж стосується і недостатнього накачування. Тиск всередині покришок для мотоцикла має мати рівно ті значення, які вказані в рекомендаціях виробника.

Простій. Під час, коли «залізний кінь» не використовується, йому також потрібен догляд. У цей період необхідно вивішувати колеса, щоб мотошини не втрачали свою форму. В іншому випадку, після тривалого простою може виникнуть необхідність купити нову моторезину.

Зима. Під час зимової консервації шини для мотоцикла повинні бути оброблені спеціальним засобом. Таким чином, мотогума буде захищена від пересихання і деформації.

Водіння. Агресивна їзда сприяє стрімкому зношування мото шин. Розумне водіння продовжить життя, як мотогумі, так і господареві мотоцикла.

Обкатка. Після придбання нові мотошини в будь-якому випадку потрібно обкатати. Поверхня шини для мотоцикла завжди має гладку фактуру, тому для бездоганного зчеплення з дорогою необхідно досягти більшої шорсткості. У літній період для цього досить проїхати на мотоциклі 120-220 кілометрів. При обкатному пересуванні обов'язково потрібно задіяти бічні площини покришок для мотоцикла. Для цього під час руху потрібно міняти кути нахилу. Такого пробігу досить, щоб мотогума надійно сіла на обід і всі її елементи гармонізувалися. Для зимової обкатки необхідно збільшити обкатний пробіг до 300 кілометрів.

Порівняти до 4 товарів:

з 1268
Ще 20 результатів
з 1268
На правах реклами
Догори